Stowarzyszenie Wspierania  Aktywności Społecznej STELLA

Spotkanie integracyjno-edukacyjne Klubów Integracji Społecznej (Wierzbica-Żmudź)

Dnia 03.10.2012 r. odbyło się spotkanie wyjazdowe do Nasutowa. Było to spotkanie integracyjno-edukacyjne Klubów Integracji Społecznej (Wierzbica-Żmudź) w ramach wzmocnienia kontaktów oraz promocji idei zatrudnienia socjalnego. Uczestnicy KIS na spotkaniu wyjazdowym mogli powymieniać się doświadczeniem oraz zapoznać się z działalnością Nasutowskiego Przedsiębiorstwa Społecznego.

pa030271 1024x768 


 

Dom Nasutów Nasutowskie Przedsiębiorstwo Społeczne działa jako spółka z o.o. od sierpnia 2007 r. Powstało w ramach realizacji projektu „W stronę polskiego modelu gospodarki społecznej-budujemy nowy Lisków" z Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. Przedsiębiorstwo organizuje szkolenia i praktyki zawodowe oraz oferuje usługi cateringowe, organizację imprez i usługi hotelarskie oraz pielęgnację terenów zielonych.

Chociaż pogoda nie dopisała, nie zabrakło dobrych humorów, czego zasługą był udział w warsztatach bębniarskich oraz warsztacie pieczenia rogalików na świeżym powietrzu. Uczestnicy KIS mieli możliwość degustacji wyrobów kuchni nasutowskiej m.in. popularnego zawijasa nasutowskiego oraz bigosu burakowego z fasolą.

Bardzo ważnym punktem wizyty była prezentacja działalności Przedsiębiorstwa przez Pana Sergiusz Kieruzela - Prezesa Zarządu.

 

fio 200x

konwent fundacja_cmyk

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour